Ana sayfa

Shenzhen Welltek Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Welltek Technology Co, Ltd profesyonel Araştırma, tasarım, iç ticaret ve uluslararası ticareti entegre eden bir kuruluştur. Biz esas olarak masaj tabancası, boyun masajı, bacak masajı ve ayak masajı, cilt bakımı ve sağlık ekipmanları gibi masaj ekipmanlarıyla ilgileniyoruz. Ürünlerimiz uluslararası pazar için CE, Rohs, FCC, UL tarafından onaylanmıştır. Ve ürünler, dünya çapında sorunsuz bir şekilde satılacak patentlere sahiptir. Zengin deneyimimiz sayesinde ABD, Güney Amerika, Avrupa, Avustralya, Güney Doğu Asya vb. ülkelerde pazar payı yakaladık. Rekabetçi fiyatlarımız, güvenilir kalitemiz, mükemmel hizmetimiz ve onayımız sayesinde dünya çapındaki müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği kurduk. zamanında nakliye. Üretimin tüm aşamalarında tesislerimiz ve kalite kontrol, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar. Zamanında ve etkin hizmet, eksiksiz müşteri sistemi, müşteri ilişkilerini sürdürmenin anahtarıdır. Ürün kalitesini doğrulamak için üretimin her bölümüne daha fazla dikkat ediyoruz. Fabrikadaki her işçi, ürünlerin kalitesinin ayrıntılarını bilir. OEM ve ODM hizmeti bizim için mevcuttur. Ve müşterilerimizin ihtiyaç duyacakları herhangi bir değişiklik için özel gereksinimlerini bize bildirmelerini memnuniyetle karşılıyoruz. Bizi ziyaret etmeye hoş geldiniz. Kendimizi en güvenilir tedarikçiye adadık ve kalite ve hizmet kavramını tüm dünyayla paylaşmak istiyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin iç pazarında masaj ürünleri için yaygın ve hızlı bir şekilde tanınıyoruz.Ve yönetim felsefemiz, müşterilerimizle uzun vadeli işbirliğini sürdürmek için ürünlerimizin kalitesine ve performansına büyük önem vermektir.Ve yurtdışı pazarımızı genişletmeye devam ediyoruz.Uzun vadeli bir işbirliği kurmak için dünyanın her yerinden iş ortaklarına sıcak bir şekilde hoş geldiniz.

Ürünlerimiz uluslararası pazar için CE, Rohs, FCC, UL tarafından onaylanmıştır.Ve ürünler, dünya çapında sorunsuz bir şekilde satılacak patentlere sahiptir.

Shenzhen Welltek Technology Co., Ltd.
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Welltek/OEM

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 5 million -10 million

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Welltek Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Welltek Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Welltek Technology Co., Ltd. Sertifikalar